RT1206FRD07115KL
MFR.Part #
RT1206FRD07115KL
JLCPCB Part #
C2104543
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS