YC248-FR-07294RL
MFR.Part #
YC248-FR-07294RL
JLCPCB Part #
C5838536
Description
16 294Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS