YC248-FR-0728K7L
MFR.Part #
YC248-FR-0728K7L
JLCPCB Part #
C1735911
Description
16 28.7kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS