YC248-FR-0714R3L
MFR.Part #
YC248-FR-0714R3L
JLCPCB Part #
C5838528
Description
14.3Ω 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS