YC248-FR-0714R7L
MFR.Part #
YC248-FR-0714R7L
JLCPCB Part #
C1734582
Description
14.7Ω 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS