YC164-JR-1327KL
MFR.Part #
YC164-JR-1327KL
JLCPCB Part #
C6363486
Description
27kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS