MFR100FTF73-9K31
MFR.Part #
MFR100FTF73-9K31
JLCPCB Part #
C1384212
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.31kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS