YC164-JR-131K5L
MFR.Part #
YC164-JR-131K5L
JLCPCB Part #
C6338116
Description
1.5kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS