YC164-JR-1010RL
MFR.Part #
YC164-JR-1010RL
JLCPCB Part #
C6015100
Description
10Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS