YC164-JR-07820RL
MFR.Part #
YC164-JR-07820RL
JLCPCB Part #
C727867
Description
4 62.5mW 8 820Ω ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS