YC164-FR-076K04L
MFR.Part #
YC164-FR-076K04L
JLCPCB Part #
C728920
Description
4 6.04kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS