CAY16-2610F4LF
MFR.Part #
CAY16-2610F4LF
JLCPCB Part #
C1735312
Package
0603x4
Description
261Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS