YC162-JR-0747RL
MFR.Part #
YC162-JR-0747RL
JLCPCB Part #
C1734144
Description
2 4 47Ω 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS