AC1218JK-07390RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1218JK-07390RL
JLCPCB Part #
C7066124
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS