YC162-FR-079K1L
MFR.Part #
YC162-FR-079K1L
JLCPCB Part #
C1735564
Description
2 4 62.5mW 9.1kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS