YC162-FR-075K6L
MFR.Part #
YC162-FR-075K6L
JLCPCB Part #
C1734825
Description
2 4 5.6kΩ 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS