YC162-FR-0731K6L
MFR.Part #
YC162-FR-0731K6L
JLCPCB Part #
C7169836
Description
2 31.6kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS