AT1206DRE07127RL
MFR.Part #
AT1206DRE07127RL
JLCPCB Part #
C4221225
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS