YC162-FR-0722R6L
MFR.Part #
YC162-FR-0722R6L
JLCPCB Part #
C1733523
Description
2 22.6Ω 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS