YC162-FR-0722K1L
MFR.Part #
YC162-FR-0722K1L
JLCPCB Part #
C1733584
Description
2 22.1kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS