RE0201BRE07200KL
MFR.Part #
RE0201BRE07200KL
JLCPCB Part #
C2088422
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS