YC162-FR-07182RL
MFR.Part #
YC162-FR-07182RL
JLCPCB Part #
C1734138
Description
182Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS