YC124-JR-1047KL
MFR.Part #
YC124-JR-1047KL
JLCPCB Part #
C6363440
Description
4 47kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS