MFR-25FRFPN4K64
MFR.Part #
MFR-25FRFPN4K64
JLCPCB Part #
C1749708
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS