AHA50AFB-2R61
MFR.Part #
AHA50AFB-2R61
JLCPCB Part #
C1568986
Description
2.61Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS