RT2512FKE0791RL
MFR.Part #
RT2512FKE0791RL
JLCPCB Part #
C2141585
Description
-55℃~+125℃ 200V 750mW 91Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS