MFP50SBBE52-36K1
MFR.Part #
MFP50SBBE52-36K1
JLCPCB Part #
C1393811
Description
-55℃~+155℃ 36.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS