YC104-JR-0762RL
MFR.Part #
YC104-JR-0762RL
JLCPCB Part #
C7169796
Description
31mW 4 62Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 0201x4 Resistor Networks, Arrays ROHS