YC102-JR-0782RL
MFR.Part #
YC102-JR-0782RL
JLCPCB Part #
C1733707
Description
2 31.25mW 4 82Ω ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS