RT0402BRB07360RL
MFR.Part #
RT0402BRB07360RL
JLCPCB Part #
C20164971
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS