YC102-JR-074K3L
MFR.Part #
YC102-JR-074K3L
JLCPCB Part #
C854619
Description
2 31mW 4 4.3kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS