RC0603JR-0710RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603JR-0710RL
JLCPCB Part #
C109317
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS