VT1206DRD07820KL
MFR.Part #
VT1206DRD07820KL
JLCPCB Part #
C20167230
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS