RC1210FR-07620KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1210FR-07620KL
JLCPCB Part #
C875086
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS