TC164-JR-071K6L
MFR.Part #
TC164-JR-071K6L
JLCPCB Part #
C872303
Package
1206
Description
1.6kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS