FMP300FBF73-29R4
MFR.Part #
FMP300FBF73-29R4
JLCPCB Part #
C1386267
Description
-55℃~+155℃ 29.4Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS