TC164-JR-0718RL
MFR.Part #
TC164-JR-0718RL
JLCPCB Part #
C872299
Package
1206
Description
18Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS