TC164-FR-13150KL
MFR.Part #
TC164-FR-13150KL
JLCPCB Part #
C7121054
Package
1206
Description
150kΩ 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS