AF0402DR-072K87L
MFR.Part #
AF0402DR-072K87L
JLCPCB Part #
C5942607
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS