TC164-FR-07787KL
MFR.Part #
TC164-FR-07787KL
JLCPCB Part #
C1733364
Package
0603x4
Description
4 62.5mW 787kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS