TC164-FR-07604KL
MFR.Part #
TC164-FR-07604KL
JLCPCB Part #
C1733767
Package
0603x4
Description
4 604kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS