RT0805CRC071K87L
MFR.Part #
RT0805CRC071K87L
JLCPCB Part #
C2139230
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS