TC164-FR-07560KL
MFR.Part #
TC164-FR-07560KL
JLCPCB Part #
C872245
Package
1206
Description
4 560kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS