TC164-FR-074K7L
MFR.Part #
TC164-FR-074K7L
JLCPCB Part #
C872237
Package
1206
Description
4 4.7kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS