TC164-FR-074K64L
MFR.Part #
TC164-FR-074K64L
JLCPCB Part #
C872235
Package
1206
Description
4 4.64kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS