RM3216A-102/602-PBVW10
MFR.Part #
RM3216A-102/602-PBVW10
JLCPCB Part #
C5725675
Package
1206
Description
1kΩ、6kΩ 2 4 83mW ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS