TC164-FR-07267KL
MFR.Part #
TC164-FR-07267KL
JLCPCB Part #
C1732281
Package
0603x4
Description
267kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS