TC124-JR-1347RL
MFR.Part #
TC124-JR-1347RL
JLCPCB Part #
C5981318
Package
0804
Description
4 47Ω 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS