TC124-JR-078K2L
MFR.Part #
TC124-JR-078K2L
JLCPCB Part #
C854570
Package
0804
Description
4 62.5mW 8 8.2kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS