PT1206FR-070R806L
MFR.Part #
PT1206FR-070R806L
JLCPCB Part #
C6629684
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS